Перший всеукраїнський фестиваль крафтового пива та вінілів відбудеться у Львові

27-29 квітня на території нової локації !FESTrepublic зберуться кращі представники крафтового пивоваріння України, фанати музики з вінілів та кастомної естетики.

 

Craft Beer & Vinyl Music Festival, це місце зустрічі пивоварів, власників пабів, постачальників, виробників сировини, а також всіх поціновувачів крафтового пива, вінілів, нового рок’н’ролу та всіх, хто захоплюється кастомною технікою.

 

“Першого дня, під час пивної конференції, очікуємо на присутність найуспішніших представників крафтового пивоваріння з України, Бельгії, Нідерландів, Чехії та інших країн”, – обіцяють організатори фестивалю. “Два наступні дні у фестивальному форматі пиво можна буде придбати просто неба на новій локації !FESTrepublic. Craft & Vinyl Festival фактично відкриє цей простір для широкої громадськості.”

 

27 квітня: у програмі першого дня конференція, лекції та майстер-класи представників крафтового пивоваріння з України та Європи.

Вхід у перший день за попереднім продажем квитків. Трансфер від Порохової вежі – безкоштовний.

 

28 квітня (з 16:00 до 22:00) та 29 квітня (з 12:00 до 22:00):

  • Дегустація крафтового пива від українських пивоварів. На вибір запропонують близько 80 сортів пива з України та Чехії. Відбудеться зустрічі пивних колекціонерів.
  • Перша у Львові подія для поціновувачів музики з вінілів у !FESTrepublic.club. Ярмарок унікальної звукової апаратури, вінілів від українських магазинів та колекціонерів, лекції про правильний звук та нове життя вінілової культури. Кімнати для прослуховування музики з різних типів hi-fi та hi-end апаратури.
  • Фестиваль вуличної їжі. Дитяча зона. Першого дня фестивалю чекаємо на виступи українських гуртів Lemko Bluegrass Band (blugrass) Zwyntar (dark country) Sasha Boole (country folk), завершимо вечір вініловою танго-мілонгою. Наступного дня – танці лінді-хоп з джазовим оркестром, гурти The Troubled (psychobilly) ) та THE HYPNOTUNEZ (shout-swing, jazzpunk).
  • Фестивальні дні завершуватамуться нічними подіями у клубі та на даху !FESTrepublic.club.
  • Серед приємних бонусів події – спеціальне фестивальне пиво для всіх учасників події, яке вже варять у Театрі пива “Правда” на площі Ринок.

 

Фестивальний простір Craft & Vinyl Festival – колишнє подвір’я пляшкового заводу, а сьогодні – новий креативний простір !FESTrepublic. Його вже готують для того, щоб прийняти всіх, хто любить крафтове пиво, добру їжу та правдиву музику.

 

Партнери фестивалю: Вініл Клуб (Львів)

Освітній партнер: Київська Пивна Ліга

Технічний партнер: Театр пива Правда

Ексклюзивний медіа-партнер: ТРК Люкс

 

За деталями слідкуйте тут.

Зустріч у facebook: