Найбільший фестиваль крафтового пива в Україні!

26-28 травня, три теплих, майже літніх дня, ВДНГ перетвориться в центр Києва. Принаймні в пивний центр, тому що саме в ці дні ми проведемо найбільший фестиваль крафтового пива в Україні!

Розташовуємося у великому і світлому Павільйоні №3, більше ніяких темних закутків і лабіринтів. Для вашої зручності ми зарезервували велику територію біля павільйону, можна буде відпочивати на свіжому повітрі й милуватися фонтанами (ні, купатися в них не можна).

Головною дійовою особою звісно є пиво: на фестивалі будуть провідні українські крафтові броварні з новинками, презентаціями та, не виключено, що з ексклюзивами (ви ж знаєте, що в Україні вже почалися експерименти з витримкою пива у діжках?). Живе спілкування з пивоварами, любителями пива, розширення своїх знань про цей напій, знайомство з новими смаками, нові чекіни в Untappd, все це буде неодмінно.

Спеціально для фестивалю робимо нові дегустаційні келихи, які доповнять вашу домашню колекцію. Попрацювали й над широким вибором закусок, задовольнимо будь-які смаки, познайомимо з поєднанням їжі та пива.

До того ж на территорії фестивалю буде працювати інформаційний центр від освітнього партнера – Українського об’єднання пивних сомельє Київської Пивної Ліги. У ньому досвідчені спеціалісти  надаватимуть консультації стосовно стилів пива та броварень присутніх на фестивалі. Відвідувачі зможуть отримати інформацію про основні правила пивної дегустації, та про її послідовність, щоб спробувати якомога більше сортів пива та не загубитися у їх різноманітності.

Беріть відгул на 26-28 травня, беріть відпустку, приїжджайте до нас з інших міст, проводи весни обіцяю бути спекотними!

Відкрито реєстрацію броварень, що бажають взяти участь у фестивалі. Переходьте за посиланням: https://goo.gl/fjYGkv